کلیه مناطق تهران

اسید لوله بازکنی

5 (100%) 1 vote

اسید لوله بازکنی

پاک کننده های تخلیه اسیدی معمولا حاوی اسید سولفوریک در غلظت های بالا هستند.  این می تواند سلولز، پروتئین مانند مو و چربی را از طریق هیدرولیز اسید حل کند.

بر اساس ادعای سازنده، خطرات بالقوه شامل واکنش خطرناک با آب و تولید بخارات هیدروژن انفجاری در تماس با اکثر فلزات است؛ در صورت استنشاق، مصرف یا تماس با آنها، از جمله سوختگی شدید چشم، گوشت و پوست، یا حتی از دست دادن بصری دائمی، التهاب غشاهای تنفسی و سوختگی های خورنده به تمام بافت های انسانی، خطرات مزمن (تاخیری) و حاد (فوری) سلامتی است. ممکن است حتی در صورت بلعیده شدن مرگبار باشد. به دلیل واکنش شدید بین اسید و آب،باید  بصورت  آرام  تخلیه اسیدی باید به آرامی به داخل لوله اضافه شوند تا تمیز شوند.

در اینجا راه هایی وجود دارد که در آن  اسید لوله بازکنی (در غلظت های بسیار زیاد) پروتئین ها و چربی ها را از طریق هیدرولیز اسید هیدرولیز می کنند، شبیه به نسخه های قلیایی در زیر ما به انواع روش های ان اشاره میکنیم:

تمیز کننده های  آنزیمی

تمیز کننده های  آنزیمی حاوی کودهای باکتری و آنزیم های متمرکز هستند که با باقی مانده های آلی واکنش نشان می دهند که در لوله های فاضلاب ایجاد می شود و باعث تخلیه مانده می شود تا از تخلیه آهسته جلوگیری شود. بیشترین پاک کننده های تخلیه کننده آنزیمی برای نگهداری کلی برای حفظ جریان مناسب در نظر گرفته شده اند و در نظر گرفته نشده اند تا لوله های تخلیه کاملا مسدود شوند.مزایای استفاده از آنزیمی پاک کننده های تخلیه شامل ایمنی نسبی برای استفاده در طیف گسترده ای از اتصالات لوله کشی، تاثیر محیط زیست کم، هزینه کم و سهولت استفاده است.ملاحظات ایمنی برای تمیز کننده های تخلیه آنزیمی شامل الزام برای جلوگیری از تماس با چشم و تماس طولانی با پوست می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*

Call Now Buttonالان تماس بگیرید